Kirándulás a Madarak és fák napján

Lelkes kis csapat indult kirándulni iskolánkból május 10-én, a Madarak és Fák Napján. A legkisebb kiránduló mindössze hétéves volt, de ahogy a többiek, úgy ő is szépen végigsétált a tervezett útvonalon zokszó nélkül.

Pedig nem volt mindig könnyű! Zebegénytől hosszú emelkedő vezetett Hegyes-tetőre, onnan pedig meredek úton ereszkedtünk Nagymaros felé. Időnként madárnyomokat kerestünk (találtunk is! 😊), pitypangszárral hangokat adtunk ki (akárcsak a kuvikok), fák kérgét simogattuk, és … csaláncsípést vakargattunk.

Remélem, hogy lesz még alkalmunk együtt kirándulni!

Fuchs Róbert